صفحه اصلیتازه هاهمایش هاسخنرانی هامیزگرد هاتماس با ما
منو اصلی
اخبار > دومین همایش بین المللی خلع سلاح و عدم اشاعه برگزار شد. به همراه متن سخنرانی ها


  چاپ        ارسال به دوست

دومین همایش بین المللی خلع سلاح و عدم اشاعه برگزار شد. به همراه متن سخنرانی ها

دومين همايش بين المللي خلع سلاح امسال با حضور بيش از 40 تن از پژوهشگران خارجي حوزه خلع سلاح و عدم گسترش سلاح هاي اتمي، با ميزباني دفتر مطالعات سياسي و بين المللي و با مشاركت معاونت حقوقي و بين المللي وزارت امور خارجه در روزهاي 22و 23 خردادماه 1390 در دفتر مطالعات سياسي و بين المللي برگزار گرديد.

اين همايش دو روزه با بيانات وزير امور خارجه، جناب آقاي دكتر صالحي افتتاح و سپس مقامات رسمي جمهوري اسلامي ايران و ميهمانان و مسئولين رسمي برخي از كشورها به ارائه مطالب خويش در خصوص موضوع همايش پرداختند.

دومين كنفرانس بين المللي خلع سلاح پس از سخنراني مقامات رسمي و با تفكيك موضوعات مرتبط در سه جلسه اختصاصي، با ارائه مقالات از سوي ميهمانان خارجي و داخلي به كار خود ادامه داده و در جلسه اختتاميه علاوه بر جمع بندي موضوعات طرح شده در جلسات توسط رييس جلسات، جناب آقاي دكتر باقري معاون دبير شورايعالي امنيت ملي و سياست خارجي نيز مطالبي را به سمع و نظر حاضران رساند.

دراين همايش دو روزه تعداد قابل توجهي از نمايندگان خبرگزاري هاي داخلي و خارجي، رسانه هاي گروهي و همچنين نمايندگان شبكه هاي تلويزيوني داخلي و خارجي و همچنين سفرا و نمایندگان بيش از 50 كشور خارجي مقيم جمهوري اسلامي ايران حضور داشتند.

* سخنرانی جناب آقای دکتر صالحی وزیر امور خارجه

* سخنرانی جناب آقای دکتر باقری معاون شورای عالی امنیت ملی

* سخنرای جناب آقای آخوندزاده معاون حقوقی و بین المللی وزارت امور خارجه

 

 


٢١:٤٠ - 1390/03/25    /    شماره : ٣٩٣    /    تعداد نمایش : ٣٣٤٢خروج
صفحه اصلی | تازه ها | تماس با ما
©1392 دفتر مطالعات سیاسی و بین المللی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران
Copyright © 2003-2013 Institute for Political and International Studies of the Ministry of Foreign Affairs (IPIS) - All rights reserved.