ملاقات سفیر چین با رئیس مرکز مطالعات

چانگ هوا سفیر جمهوری خلق چین با محمدحسن شیخ الاسلامی رئیس مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی وزارت امورخارجه در تاریخ ۲۱ آبان ۱۴۰۲ دیدار و گفت و گو کرد.
۲۲ آبان ۱۴۰۲
مشاهده ۴۰۴

چانگ هوا سفیر جمهوری خلق چین با محمدحسن شیخ الاسلامی رئیس مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی وزارت امورخارجه در تاریخ 21 آبان 1402 دیدار و گفت و گو کرد. در این دیدار همکاری‌های دوجانبه ایران و چین در زمینه‌های مطالعاتی، اندیشکده ای مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

رئیس مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی در این دیدار با اشاره به سفر اخیر رئیس جمهوری اسلامی ایران و تاکید ایشان بر همکاری‌های دو کشور در حوزه‌های اندیشکده‌ای، آموزشی و علمی‌بر آمادگی این مرکز برای بررسی راه‌های ارتقای همکاری‌های اندیشکده‌ای تاکید کرد. سفیر چین نیز در این دیدار ضمن اشاره به روابط حسنه دو کشور در طول چند سده اخیر از گسترش همکاری‌ها در زمینه‌های اندیشکده ای استقبال کرد.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
نشست گروه مطالعات آفریقا در مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی وزارت امورخارجه با عنوان &#۱۷۱;بحران غزه و مقاومت آفریقایی&#۱۸۷; با سخنرانی کِمی سبا (K&#۲۳۳;mi S&#...
نشست تحولات عراق در پرتو جنگ غزه با سخنرانی حیدر البرزنجی، مشاور چارچوب هماهنگی و استاد دانشگاه بغداد عراق با حضور جمعی از کارشناسان ارشد در تاریخ ۱۲ آذرماه ۱۴۰...