ملاقات معاون وزیرخارجه قزاقستان با رئیس مرکز مطالعات

علی بیگ باکایف، معاون وزیر خارجه قزاقستان با محمدحسن شیخ الاسلامی رئیس مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی وزارت امورخارجه دیدار و گفت و گو کرد.
۲۴ آبان ۱۴۰۲
مشاهده ۴۰۰

علی بیگ باکایف، معاون وزیر خارجه قزاقستان با محمدحسن شیخ الاسلامی رئیس مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی وزارت امورخارجه در تاریخ 24 آبان 1402 دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار همکاری‌های دوجانبه ایران و قزاقستان در زمینه‌های مطالعاتی، اندیشکده ای و گسترش همکاری‌ در زمینه اسناد مربوط به تاریخ روابط دو کشور و همچنین تحولات منطقه‌ای با تاکید بر بحران غزه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

دوطرف در این دیدار همکاری‌های دو کشور در حوزه‌های اندیشکده ای، آموزشی و علمی را مهم ارزیابی و بر آمادگی برای بررسی راه‌های ارتقای همکاری را مورد تأکید قرار دادند.

معاون وزیرامورخارجه قزاقستان در پایان این دیدار از مرکز اسناد و آرشیو وزارت امورخارجه بازدید نمود.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است
نشست گروه مطالعات آفریقا در مرکز مطالعات سیاسی و بین المللی وزارت امورخارجه با عنوان &#۱۷۱;بحران غزه و مقاومت آفریقایی&#۱۸۷; با سخنرانی کِمی سبا (K&#۲۳۳;mi S&#...
نشست تحولات عراق در پرتو جنگ غزه با سخنرانی حیدر البرزنجی، مشاور چارچوب هماهنگی و استاد دانشگاه بغداد عراق با حضور جمعی از کارشناسان ارشد در تاریخ ۱۲ آذرماه ۱۴۰...